Seichim Reiki Sekhem, kabaca “Güçlerin Gücü” olarak tercüme edilir. “Evrensel Enerji veya Güç” anlamına gelen eski bir Mısır kelimesidir. Mısır hiyerogliflerindeki Sekhem, asa ile sembolize edilir. Cennet ile Dünya arasındaki bağlantıyı temsil eder. Sekhem şifa enerjisi ruhsal gelişiminizi hızlandırmanıza yardımcı olur. En önemlisi, “yüksek benliğiniz” dir. Farklı inançlara farklı şeyler ifade edebilen “Tüm Var Olan” ile iletişim kanallarını açar.(Kozmik Evren, İlahi Yaratıcı , Ruhların Ruhu, vb.)

Sekhem’in yüksek titreşim enerjisi ile karşılaştırılabilecek bilinen başka hiçbir enerji sistemi yoktur. Başka herhangi bir enerji daha derin bir ruh seviyesinde çalışmaz. Sekhem Reiki, hayatınız için daha sorumlu olmayı teşvik ediyor. İyileşmenize de izin verir. Kişiliğinize ve maneviyatınıza yardımcı olur. Ruhunuzun amacını bulabilir ve tüm potansiyelinizin kilidini açabilirsiniz.

[rb_related title = “Şunu da Beğenebilirsiniz” total = “2”]

Reiki’nin bu formu Mısır’da yerleşiktir. Mısır Tanrıçası Sekhmet’in şifa ve iyiliğinin uzantısı olarak kabul edilmektedir. Kanalize edilen enerjinin formu titreşimseldir. Bu da onunla ilişkili tüm olumsuzluk ve acıyı reddeder.

Seichim Reiki ve Çakralar

Bu Reiki formunun ana prensibi, çakraların açılmasıdır. Güçlü bir ışık veya iyileştirme gücü sunarak pozitifliği teşvik etmektir. Daha güçlü bir maneviyat duygusu oluşturmaktır. Seichim Reiki Kademeli olarak başlayan ve yoğun bir seviyeye ulaşan bu tedaviyle yenilenen bir denge ve memnuniyet duygusu vardır. Etkiler güçlüdür ve birçok kişi yalnızca bir seansın birkaç günden fazla süren etkilerini rapor eder.

Seichim Reiki

Sichim Reiki genellikle uçucu yağlarla birlikte kullanılmaktadır. Bu tedavi keder, stres, duygusal ve zihinsel olarak iyileşmeyi sağlar. Evlilik çöküşü, iş kaybı ve yaşamdaki diğer zor deneyimler dahil. Reiki’nin bu formunu bir tedavi olarak alan insanlar tarafından fark edilen ana etkilerden biri, enerjinin negatiften çekilmesi ve ardından gelen rahatlama veya huzur duygusudur.

Seichim Reiki’nin Faydaları

 • Hızlı fiziksel, ruhsal ve duygusal iyileşme
 • Hiç bitmeyen ruhsal gelişim ve aydınlanma sürecini hızlandırır
 • Hedeflerin tezahürüne yardımcı olur
 • “İç görüşünüzü” ve çevrenizdeki enerjiyi algılama yeteneğinizi geliştirir
 • Sizi şimdiki zamandan daha fazla haberdar ederek “yaşama hissini” artırır.
 • Öz farkındalığınızı ve başkalarıyla olan ilişkilerinizi artırır
 • Hayata daha derin bir farkındalık ve odaklanma duygusu. Seichim Reiki Bir amaç duygusu daha güçlüdür ve bu aynı zamanda daha iyi bir güven duygusu geliştirir.
 • Hayatımızdaki diğer insanlar ve onlarla olan ilişkilerimiz arasındaki bağlantıları teşvik etmek.
 • Tedavi, bu bağları derinleştirme fırsatı sağlar.
 • En yakın insanlarla kurduğumuz olumlu bağlantıları takdir etmemize yardımcı olur.
 • Daha güçlü bir iç huzur ve kabul duygusu dahil olmak üzere derin aydınlanma ve maneviyat duygusu.
 • İçimizdeki duygusal, ruhsal ve fiziksel olanın daha güçlü ve daha hızlı iyileşmesi mümkündür.

Reiki Nedir.

Soru Öneri ve Şikayetleriniz İçin Sitemizin İletişim Bölümünden yada İnstagram Mesaj Bölümünden Ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Kapat
Giriş yap
Kapat
Ödeme (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.
0