1 Set İçerisinde 8 Set Barındıran 105 Kartlık Aile Paketi Family Pack Setimiz Diş Ametist Taşı ve Tütsü Hediyeleri ile 200₺ Olarak Ön Siparişe Açılmıştır.

İndirimli Ön Sipariş Oluştur

1 Set İçerisinde 4 Set Barındıran 130 Kartlık Yoga Anatomisi Dev Set Diş Sitrin ve Ametist Taşı Hediyeleri ile Ön Sipariş

Ön Sipariş Oluştur

Hakkımızda

Yoga Hareketleri sitesi içerinde bulunan tüm bilgiler çeşitli kaynak, kitap ve bilgi birikiminden yola çıkarak sizler için hazırlanmış ücretsiz bir yoga sitesidir. Bedensel ve zihinsel olarak değişim sağlamanıza yardımcı olacak sitemiz içerisinde satışa sunulmuş yoga kartları ve çakra kartlarına da mağaza bölümünden ulaşarak satın alabilirsiniz.

Şifa olan ve her anlamda hayatınızı, düşünce ve bakış açınızı değiştirecek yoga hareketlerini, yapılışlarını, anotmisini, hangi çakralara ait olduğunu, hangi elementlerden oluştuğunu ve diğer tüm bilgilere yoga hareketleri menümüzden ulaşabilirsiniz.

Yeni başlayan, orta seviye ve ileri seviye yoga hareketlerinde kendi video yahut yoga fotoğrafının da yayınlamasını isterseniz admin@yogahareketleri.com mail adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

Yoga hareketleri hepimize, şahane enerjiler, büyük mutluluklar, sağlık, sevgi ve ne diliyorsak onu getirsin.

Saygı ve sevgi ile…

Yoga Hareketleri

Kapat
Giriş yap
Kapat
Ödeme (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.
0